Formuła treningów personalnych EMS w Power4Body dopasowana jest zarówno do pracy z trenerem 1 na 1, jak i do treningów w parze. Dlatego coraz liczniej odwiedzają nas duety, które wspólnie z trenerem wykonują ćwiczenia w ramach dobranych programów, zakresów ruchu i intensywności treningów. Dla tych z Was, ćwiczących w Power4Body, którzy chcieliby dać swoim bliskim możliwość przetestowania metody EMS mamy coś wyjątkowego.

Bezpłatny trening próbny dla Twoich znajomych

W naszym studio bez ustanku stosujemy politykę otwartych drzwi. Dzięki czemu metoda elektrostymulacji tak zyskuje na popularności w Tychach i okolicy. Wychodząc na przeciw Waszym pytaniom i potrzebom zapraszamy Waszych znajomych, koleżanki, kolegów, rodzinę, znajome z pracy, na bezpłatne treningi próbne.

Jak to działa?

Raz w miesiącu możesz zabrać ze sobą na trening osobę towarzyszącą. Na kilka dni przed planowanym treningiem poinformuj o tym telefonicznie i mailowo naszych trenerów. Jeśli Twój partner treningowy widnieje już w naszym systemie, to znaczy, że miał okazję odbyć bezpłatny trening próbny w naszym tyskim studio. Taka osoba może oczywiście dołączyć do Ciebie podczas treningu, jednak za regularną odpłatą. Dlatego prosimy o informacje dotyczące osoby towarzyszącej na kilka dni przed, abyśmy mogli zweryfikować jej tożsamość.

Jeśli Twoich znajomi wahają się lub mają wątpliwości – zachęcamy ich do wejścia na naszą stronę oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszym studiem.

Planujesz odnowienie pakietu treningów EMS?

Wybierz najlepszą dla siebie opcję i pamiętaj o korzyściach finansowych, które czekają na Ciebie przy wyborze pakietu STANDARDOWEGO i EKONOMICZNEGO. Szczegóły aktualnej oferty znajdziesz w naszym CENNIKU oraz bezpośrednio u naszych trenerów.

Czytaj także:
NAJLEPSZA TYSZANKA
TRENING 3W1