I tak 2021 rok zmierza ku końcowi. Już za kilka dni odkorkujemy szampana i żegnając stary, z radością i nadzieją przywitamy nowy rok. Podsumowując 2021 większość z nas podejmie decyzje o zmianach, które będziemy chcieli wprowadzić w naszym życiu w ciągu kolejnych 365 dni. Małych i dużych, istotnych i tych mniej ważnych, prostych i tych, które będą stanowić duże wyzwanie.
Na liście “top 10” podejmowanych na świecie noworocznych wyzwań (według wielu niezależnych źródeł) na miejscu pierwszym i drugim znajdziecie “będę więcej ćwiczyć” oraz “zrzucę wagę”. Dlaczego to takie trudne i co robić, aby tym razem się udało?

Brakuje mi motywacji

To podstawowy problem każdego z nas. Wielkie “hurrrra” szybko zostaje zastąpione przez wymówki i rzekome inne priorytety. Nie mamy wsparcia i zewnętrznej motywacji, a nasz wewnętrzny leniuch podpowiada nam “wyluzuj, z oponka da się żyć. A ta cukrzyca, wysokie ciśnienie i stres to tylko marketingowy bełkot”.
Problem: brakuje Ci motywacji.
Rozwiązanie: ćwicz pod okiem trenera personalnego.

Nie mam czasu

To zdanie, które sam powtarzam każdego dnia swoim bliskim, a potem gryzę się w język. Mam czas, tylko brakuje mi lepszej organizacji, a do tego mylnie uważam, że komfort, relaks i sens życia to 6 godzin przed telewizorem z dobrym serialem i butelką półsłodkiego wina 🙂 Pewnie, że to potrzebne, ale jak mawiał mój Tata “Chcesz poleżeć do góry brzuchem? Najpierw rusz tyłek i zapracuj na relaks.”
Problem: brakuje Ci czasu.
Rozwiązanie: zacznij od 20 minut raz w tygodniu z trenerm personalnym EMS.

Zacznę od przyszłego tygodnia

Wierzymy, że w jakiś magiczny sposób, w poniedziałek, może 1 stycznia, może od majówki, znajdziemy w sobie ogromną energię i pokłady motywacji, które będą przenosić góry. Też tak mam. To wszystko równie słodkie co i negatywne w skutkach. To naiwne przekonanie nie tylko opóźnia Twoje dążenie do upragnionego celu, ale odbiera Ci wiarę w siebie.
Problem: nie masz siły i chęci, żeby zacząć.
Rozwiązanie: przyjdź na bezpłatny trening próbny w Power 4 Body. Dzisiaj!

Zmienię to, i to, i to, i to, i jeszcze to, a do tego chcę…

Stop! 🙂 Nie wszystko na raz. Nawet Pudzianowski nie udźwignie ciężaru tylu dobrych, noworocznych postanowień jednego dnia. Zaplanuj zmiany, które chcesz wdrożyć i wykonuj je jedna po drugiej. Pamiętaj, że zmiana nawyków wymaga czasu i konsekwentnych działań. Jeśli weźmiesz wszystko na swoje barki, ryzyukjesz porażkę. Wiem, że YouTubeowe obietnice podpowiadają “zarobisz milion w 4 tygodnie”, “zrzucisz 20 kg w miesiąc”, “zapanujesz nad stresem robiąc to i tamto przez 3 minuty dziennie”. Wiem i zgadzam się, że bariery są po to, aby je pokonywać. Ale róbmy to po kolei, jedna po drugiej.
Problem: masz hiperentuzjazm i chcesz wszystko na raz.
Rozwiązanie: trenuj z trenerkami Power 4 Body, które zadbają o Twoje stałe i widoczne rezultaty. W ten sposób realizację jednego noworocznego postanowienia masz jak w banku!

Zrealizuj noworoczne postanowienia razem z nami

Zapraszamy na bezpłatny personalny trening EMS w Power 4 Body, konsultacje dietetyczne, plany treningowe i osiąganie Twoich celów. Zadzwoń do nas i umów swój bezpłatny trening próbny już dziś!

Czytaj także:

TRENING 3 W 1
5 MITÓW ODCHUDZANIA