twoja droga power4body

krok 1

trening
wdrożeniowy

Na czym polega metoda treningu personalnego EMS? Na stymulacji mięśni poprzez specjalistyczny strój EMS? Na dopasowaniu programu do indywidualnych potrzeb? Na skróceniu czasu treningu, niezbędnego do uzyskania efektów? Na odpowiedniej atmosferze, motywacji i pełnym skupieniu trenera na Tobie?

Trening wdrożeniowy EMS w Power4Body to personalizowane doświadczenie treningowe, polegające na w 100% podporządkowanej do Twoich potrzeb i wymagań formie treningowej. Trenujesz sam na sam z trenerem, lub w parach, jeśli chcesz trenować ze swoją partnerką lub partnerem. W nowoczesnym i jednocześnie przytulnym, klimatyzowanym studio Power4Body, zawsze z Twoją ulubioną muzyką w tle.

Masz zapewnioną prywatność i komfort, o którą tak trudno na siłowniach czy w klubach fitness. Możesz skupić się na wskazówkach trenera i swoim treningu. Możesz wreszcie poczuć pełną wartość personalnego treningu.

Nic jednak nie przygotuję Cię na jakość i pozytywne wrażenia treningu w Power 4 Body tak dobrze jak trening wdrożeniowy. Żaden opis i żadna opinia nie oddadzą kompletnego doświadczenia, jakie gwarantuje pierwszy trening personalny EMS. To zupełnie nowa jakość i nowe odczucia oraz efekty z treningów. Również zdaniem osób, które regularnie trenują w innych formach i wiele dyscyplin.

Trening z impulsem EMS to dla każdego zupełnie inne wrażenia. Natężenie, rodzaj ćwiczeń, selektywne dopasowanie urządzenia EMS do możliwości poszczególnych grup mięśniowych i przede wszystkim doskonała komunikacja z trenerem personalnym Power 4 Body dają pełny obraz.

krok 2

Analiza składu ciała

Podczas konsultacji z Trenerem przeprowadzimy profesjonalną analizę składu Twojego ciała. Sprawdzimy nawodnienie tkanek, zawartość cholesterolu w układzie krążenia oraz proporcje między tkanką mięśniową i tłuszczową.

krok 3

twoje cele treningowe

Biorąc pod uwagę wyniki analizy składu ciała, indywidualne potrzeby oraz predyspozycje, określimy Twoje cele treningowe oraz czas potrzebny do ich realizacji. Obserwacje trenera podczas treningu wdrożeniowego pozwolą zbudować Twoje cele w taki sposób, aby były realne i osiągalne.

krok 4

wybór pakietu treningów

Testowy, podstawowy, standardowy czy ekonomiczny? Twoje cele i możliwości treningowe określą, który pakiet będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie Trenera Power4Body na każdym etapie swojej sportowej drogi z treningami EMS.

wystarczy tylko 20 minut

trening personalny ems

treningi personalne ems

Masz pytania?

Chcesz więdzieć więcej o EMS i Treningach Personalnych w Tychach? Napisz do nas.

Zaznacz pole udzielenia zgody na kontakt.

Zaakceptuj politykę prywatności.