Poznaj nasz zespół

Jaki jest sekret skutecznego treningu EMS?

Recepta jest tylko jedna – nowoczesne rozwiązania treningowe i profesjonalny zespół. Trenerzy Personalni Power4Body to doświadczeni praktycy sportu, technologii żywienia i rehabilitacji.

Trener personalny EMS

Iwona Knieć

Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ukończyła kurs Trenera personalnego prowadzonego przez Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy w Katowicach.
Trener personalny, instruktor strong nation, instruktor kettlebell, instruktor zumba fitness. Kontynuuje trenerską karierę poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.
 Swoją osobowością zaraża innych do zdrowego stylu życia. Pracę łączy z pasją. Energiczna uśmiechnięta z pozytywnym nastawieniem do życia jej motto życiowe:

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni!

Trener personalny EMS

Marta Niesyto

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunek dietetyk kliniczny. Swoje doświadczenie zdobywała w jednostkach służby zdrowia, firmie cateringowej oraz w klubie fitness gdzie prowadziła treningi personalne, edukacje żywieniowe i rozpisywała plany dietetyczne.

Ukończyła szkolenia, min. „Żywienie w sporcie”, „Podstawy dietetyki”, „Redukcja od A do Z” i wiele innych. Stale rozszerza wiedzę z zakresu treningu i dietetyki, biorąc udział w kolejnych szkoleniach i śledząc najnowsze trendy i publikacje naukowe.

Pod jej okiem wiele osób przeszło metamorfozy: poprawijąc swoją sylwetkę,  samopoczucie, a także stan zdrowia.

Od 5 lat aktywnie zajmuje się sportem. Już w dzieciństwie bardzo lubiła aktywnie spędzać czas i już wtedy wiedziała, że sport to jej drugie ja i w tym kierunku będzie chciała się rozwijać.

Poza zamiłowaniem do sportu jej  hobby to również gotowanie. Uwielbia spędzać wolne chwile w kuchni i odkrywać nowe smaki.

Góry, rower narty i długie spacery.

Trener personalny EMS

Joanna Drobiczek

Certyfikowany trener personalny i dietetyk.
Ciągle się rozwija, ukończyła między innymi takie szkolenia jak: trening obwodowy, trening funkcjonalny, kształtowanie kobiecej sylwetki, psychodietetyka, zaburzenia odżywiania.

Sport to jej pasja, życie, codzienność.
Chodzi po górach, kręci setki na rowerze, ćwiczy siłowo i biega w runmageddonach, morsuje, rozpisuje plany żywieniowe i prowadzi treningi obwodowe.
Z branżą fitness związana od lat. Ma również zacięcie marketingowca, które przejawia w wymyślaniu i pisaniu postów oraz tworzeniu grafik na social media.
Poza tym nie znosi nudy, jest uśmiechnięta, ambitna i o wszystkim z nią pogadasz 😉

Nie bój się wyzwań – bój się strachu przed wyzwaniami.

Jak to działa?

Rezerwujesz trening 1 na 1

Nasi Trenerzy Personalni zadbają o Twoje dobre doświadczenia z metodą EMS. Zapewnią Ci komfort, wsparcie i profesjonalna opiekę trenerską.

i

Tworzysz Plan Treningowy

Wspólnie z prowadzącym Cię Trenerem ustalasz harmonogram zajęć i intensywność treningów, dopasowane do Twoich możliwości i potrzeb.

Osiągasz zamierzone rezultaty

Redukcja tkanki tłuszczowej? Zwiększenie masy mięśniowej? Poprawienie mobilności? Dzięki wspólnej pracy z Trenerami Personalnymi Power4Body zrealizujesz swoje cele.