Regulamin Akcji: ” Załoga Filipka kontra SMA” – Power4Body Tychy

 

Organizatorem konkursu jest Firma: 

NOSANDI Robert Sośnierz Aleja Bielska 75 43-100 Tychy NIP: 6371597550

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 
 2. W akcji mogą wziąć udział konsumenci, użytkownicy portalu Facebook, którzy: 
 3. a) są pełnoletni 18+
  b) polubią stronę na facebooku: @KlubP4B i nie usuwają aktualnego polubienia strony na rzecz wzięcia udziału w Akcji i podwojenia udziału w Akcji,
  c) mieszkają w miejscowości Tychy oraz najbliższe miejscowości w promieniu max 20km od Tychów. 
 4. Celem akcji jest wsparcie zbiórki https://www.siepomaga.pl/filip-sma Terapii genowej – najdroższego leku świata dla Filipka Cholewy z Jankowic, woj. Śląskie, chorego na Rdzeniowy zanik mięśni – SMA typu 1. 
 5. Firma NOSANDI Robert Sośnierz, przekaże zebrane pieniądze z Akcji na swojej stronie Facebook’owej na rzecz Organizatora zbiórki charytatywnej: https://www.siepomaga.pl/filip-sma.
 6. Zasady Akcji:
 7. a) za każde polubienie fanpage Firmy: @KlubP4B przez użytkowników portalu facebook, spełniających warunek zawarty w punkcie „1” tego regulaminu – Firma NOSANDI Robert Sośnierz przekaże na rzecz zbiórki https://www.siepomaga.pl/filip-sma 1 zł. 
 8. Akcja rozpoczyna się w poniedziałek (06.09.2021r.) i trwa do odwołania lub do wskazanej daty tj. (17.09.2021r.)  piątek, do godz. 8:00.   
 9. Przekazanie zebranych pieniędzy z Akcji odbędzie się po zakończeniu Akcji na profilu facebookowym Firmy @KlubP4B i podsumowaniu Akcji tj. piątek 17.09.2021r., i przelaniu zebranych środków na konto Fundacji https://www.siepomaga.pl/filip-sma.
 10. Materiały/Informacje o uzbieranej kwocie i z przekazania uzbieranej kwoty na rzecz chorego Filipka zostaną opublikowane po zakończeniu Akcji na profilu facebook’owym Firmy Nosandi @KlubP4B. 
 11. Wolno zachęcać znajomych do lajkowania profilu/postu akcji, np. poprzez udostępnienie akcji na tablicy, lecz nie jest to warunkiem zwycięstwa w Akcji.  
 12. Z akcji będą eliminowane tzw. fake’owe profile, które zostały stworzone przez użytkowników wyłącznie na potrzeby spam’owania, osoby, które nie spełniają wymagań regulaminu, oraz profile stworzone na rzecz startowania w konkursach czy prowadzenia obraźliwej (hate) polityki medialnej na facebooku. 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

 1. Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i w pełni go akceptuje.
  2. Uczestnik oświadcza, że w pełni zwalnia z odpowiedzialności serwis Facebook.
  3. Akcja nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzona przez serwis Facebook. 4. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.