Wszystko o EMS

Poznaj nowatorską metodę treningową.

Dowiedz się jak nowoczesna technologia EMS pomaga milionom ludzi na całym świecie zachować zdrowie, formę i upragnioną sylwetkę.

 

 

 

 

 

 

 

Sięgnij po bezpieczną
i jedną z najbardziej skutecznych metod
treningu personalnego.

Jak to działa?

Twoją przygodę z treningiem EMS rozpoczniemy od wykonania analizy składu Twojego ciała, na podstawie której trener studia Power 4 Body dobierze odpowiedni program treningowy. Zadbamy o właściwe dopasowanie poziomu i rodzaju ćwiczeń do Twoich celów, biorąc pod uwagę obecną formę i kondycję.

Przed rozpoczęciem treningu założysz specjalistyczną kamizelkę, opaski na uda i ramiona oraz wygodny pas biodrowy. W tak dopasowanym stroju sportowym wykonasz proste ćwiczenia pod czujnym okiem trenera.

Impulsy elektryczne generowane przez strój EMS wspierają Twój własny układ nerwowy, pobudzając znajdujące się w mięśniach neurony. Dobrane do konkretnych grup mięśniowych częstotliwości impulsów w bezpieczny dla zdrowia, bezbolesny i skuteczny sposób aktywują mięśnie do pracy.

Jakie daje efekty?

Rezultaty treningów będą zależne od Twoich celów. Dzięki indywidualnie dopasowanym ćwiczeniom i formule personalnego treningu zauważysz efekty już po 4-6 tygodniach. Trening personalny EMS w Power 4 Body to:

Redukcja tkani tłuszczowej

Poprawa wydolności fizycznej

Redukcja cellulitu

Zwiększona wytrzymałość mięśniowa

Ujędrnienie skóry

Zmniejszenie bólu stawów i kręgosłupa

Czy to dla mnie?

Niezależnie od tego czy to Twoje pierwsze doświadczenia ze sportem, czy ćwiczysz regularnie, a może nawet jesteś zawodowym sportowcem, trening personalny EMS to zdecydowanie metoda dla Ciebie. Zróżnicowane programy i zestawy ćwiczeń, przygotowane indywidualne dla Ciebie, sprawią, że szybko odkryjesz benefity tej nowoczesnej metody aktywności fizycznej.

A jeśli Twoją wymówką przed regularnymi ćwiczeniami był odwieczny brak czasu… nie przejmuj się. Trening personalny EMS daje w ciągu 20 minut takie same rezultaty jak kompletna, długotrwała sesja treningowa na siłowni.

Zależy Ci na szybkich efektach i bezpiecznej metodzie treningowej? Chcesz czuć komfort i bezpieczeństwo, trenując z doświadczonymi trenerami? Zapraszamy na trening personalny EMS w Power 4 Body.

Dlaczego warto wybrać trening EMS?

Przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo i skuteczność. Jeśli nie czujesz się komfortowo pod wyginającymi się sztangami i ciężkimi twardymi hantlami ani nie w smak Ci dwugodzinne, męczące treningi na siłowni, to na pewno pokochasz EMS.

Jeden trening w tygodniu, trwający zaledwie 20 minut pobudzi Twoje mięśnie do ponad 150-krotnie częstszej aktywności niż klasyczny trening z obciążeniem. Dzięki czemu w szybki i przyjemny sposób spalisz prawie 1200 kcal i szybkiej osiągniesz pożądane rezultaty.

Nasi trenerzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo, stale monitorując Twój organizm, przebieg treningów i Twoje postępy.