Witaj w Power 4 Body pierwszym studiu EMS w Tychach

W Power 4 Body wierzymy, że trening to coś więcej niż tylko wysiłek – to styl życia.

Dlaczego Studio EMS?

Wszystko zaczęło się, gdy sami rozpoczęliśmy poszukiwania nowoczesnych form aktywności sportowej. Jak się okazało na rynku było wiele ciekawych, jednak każda z nich wymagała od nas zaangażowania sporego czasu. A tego wciąz brakowało.

Wreszcie trafiliśmy na informacje o treningach EMS, które zafascynowały nas od pierwszego poznania. I tak zrodziła się myśl…

„Zróbmy to i otwórzmy własne studio w Tychach!”

Trening EMS na bazie elektrostymulacji, bardzo popularny na zachodzie Europy, w Stanach Zjednoczonych i Japonii zdobywa w Polsce coraz większe rzesze sympatyków.

Nasze Studio Power 4 Body jest odpowiedzią na potrzeby dla tych osób, które nie miały dotychczas czasu na długie treningi na siłowni. Niezlaeżnie od tego ile masz lat, w jakiej jesteś formie, czy traktujesz treningi hobbystycznie czy jesteś zawodowym sportowcem – EMS to doskonała forma aktywności właśnie dla Ciebie.

Studio Power 4 Body to miejsce jakiego jeszcze nie było na mapie Tychów.

Zapraszamy, przekonaj się sam.

Nasze wartości

Pozytywne doświadczenia

W Power4Body wierzymy, że pozytywne doświadczenia są tak samo ważne jak sama metoda treningu. Dlatego dbamy o jakość naszych usług i wysokie standardy, wciąz podnosząc swoje umiejętności.

Indywidualne podejście

Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. Ich właściwe rozpoznanie pozwala nam na tworzenie indywidualnych planów treningowych i profesjonalną obsługę.

Promowanie zdrowia

Czy podczas pracy w studiu Power4Body, czy prywatnie, wszyscy jesteśmy oddanymi promotorami zdrowego trybu życia. Harmonijne żywienie, redukcja stresu, kultura fizyczna – to nasze codzienne dążenia.

Inaczej niż w „Mango” 🙂

Bałem się, że to te przyklejane paralizatory z telezakupy Mango, a to sprzęt jak z Cyberpunka. Nie sądziłem, że można się tak solidnie zmęczyć przez 20 minut bez obciążenia. Jestem po pierwszym treningu. Na pewno będę regularnym bywalcem.

Marcin - 37 lat - Tychy

Rewelacja!

Świetne. Super trenerzy i pięknie w środku. Byłam na pierwszym treningu pokazowym, a jestem po poważnym urazie nogi. Trening zrobił na mie duże wrażenie. Nie wiedziałam, że to takie proste.
Gorąco polecam!

Helena - 51 - Mikołów

Coś dla mnie.

Próbowałam EMS w Katowicach. Świetna i szybka metoda. Cieszę się, że teraz mamy studio praktycznie pod ręką w Tychach. Nowoczesne treningi personalne pod okiem wyszkolonych trenerów to zdecydowanie coś dla mnie.
Rezerwuję kolejny termin 🙂

Kinga - 31 - Bieruń