Na czym polega metoda treningu personalnego EMS? Na stymulacji mięśni poprzez specjalistyczny strój EMS? Na dopasowaniu programu do indywidualnych potrzeb? Na skróceniu czasu treningu, niezbędnego do uzyskania efektów? Na odpowiedniej atmosferze, motywacji i pełnym skupieniu trenera na Tobie?

Teoria

W teorii samo wyjaśnienie technologii EMS nie jest trudne:

„Impulsy elektryczne generowane przez strój EMS wspierają Twój własny układ nerwowy, pobudzając znajdujące się w mięśniach neurony. Dobrane do konkretnych grup mięśniowych częstotliwości impulsów w bezpieczny dla zdrowia, bezbolesny i skuteczny sposób aktywują mięśnie do pracy.”

Do tego należy dodać personalizowane doświadczenie treningowe, polegające na w 100% podporządkowanej do Twoich potrzeb i wymagań formie treningowej. Trenujesz sam na sam z trenerem, lub w parach, jeśli chcesz trenować ze swoją partnerką lub partnerem. W nowoczesnym i jednocześnie przytulnym, klimatyzowanym studio Power 4 Body. Z ulubioną muzyką w tle.

Masz zapewnioną prywatność i komfort, o którą tak trudno na siłowniach czy w klubach fitness. Możesz skupić się na wskazówkach trenera i swoim treningu. Możesz wreszcie poczuć pełną wartość personalnego treningu.

Praktyka

Nic jednak nie przygotuję Cię na jakość i pozytywne wrażenia treningu w Power 4 Body tak dobrze jak trening wdrożeniowy. Żaden opis i żadna opinia nie oddadzą kompletnego doświadczenia, jakie gwarantuje pierwszy trening personalny EMS. To zupełnie nowa jakość i nowe odczucia oraz efekty z treningów. Również zdaniem osób, które regularnie trenują w innych formach i wiele dyscyplin.

Trening z impulsem EMS to dla każdego zupełnie inne wrażenia. Natężenie, rodzaj ćwiczeń, selektywne dopasowanie urządzenia EMS do możliwości poszczególnych grup mięśniowych i przede wszystkim doskonała komunikacja z trenerem personalnym Power 4 Body dają pełny obraz.

Więcej informacji na temat przebiegu treningu wdrożeniowego i dostępnych terminach uzyskasz telefonicznie pod numerem +48 576 100 210, lub kontaktując się z nami mailowo biuro@power4body.pl oraz przez facebooka.

Nasz kwietniowy kalendarz szybko się zapełnia 😊 Zadzwoń i zarezerwuj swój pierwszy trening EMS. Zapraszamy na treningi wdrożeniowe.